Aktualności
 
Wisła rozmawia z reprezentantem Polski!
 
25. czerwca 2015, 15:15
źródło: sport.pl
 
Wisła Kraków podjęła próbę ściągnięcia Krzysztofa Mączyńskiego. Reprezentant Polski, który rozwiązał kilka dni temu kontrakt z chińskim Guizhou Rehne, jest do wzięcia za darmo. Ttylko, czy krakowianie są w stanie sprostać jego wymaganiom finansowym...
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćMączyński w Chinach zarabiał pół miliona euro rocznie. Na takie zarobki nie ma liczyć w Wiśle, ani też w żadnym innym polskim klubie. Do "Białej Gwiazdy" może mieć jednak sentyment, bo to w niej stawiał pierwsze kroki w poważnym futbolu. Nie mógł się jednak przebić do podstawowego składu i zdecydował się odejść do Górnika Zabrze. Gdyby teraz pokusił się o powrót, byłby gwiazdą zespołu. - Potwierdzam, że Wisła jest zainteresowana Mączyńskim - mówi sport.pl Szymon Pacanowski, agent piłkarza.

Ale do angażu w Wiśle daleka droga. Nie jest tajemnicą, że Mączyński najchętniej kontynuowałby karierę w zagranicznym klubie. Tyle tylko, że już bez konieczności wyjeżdżania w egzotyczne strony. W pierwszej kolejności będzie więc nie będzie rozpatrywał ofert z polskich klubów. Bo oprócz Wisły, zainteresowanie jego usługami przejawiają Śląsk Wrocław i Pogoń Szczecin. Dopiero jednak, jak okaże się, że kontraktu w zagranicznym klubie nic nie wyjdzie, będzie rozglądał się za pracą w naszej ekstraklasie. - Na razie za wcześnie, by mówić, jak zakończą się rozmowy. Negocjujemy z kilkoma klubami - dodaje Pacanowski.
 
 
Słowa kluczowe: maczynski | wisla | krakow | guizhou | rehne | moskal | gaszynski
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz