Aktualności
 
Prezes Legii: Nie chcemy zawodników na ławkę
 
23. czerwca 2015, 10:57
źródło: legionisci.com
 
W obszernym wywiadzie dla legionisci.com, prezes Legii Bogusław Leśnodorski odniósł się do polityki transferowej wicemistrza Polski na najbliższe okienko transferowe. Szef stołecznego klubu zdradził, że Legia rozmawia z kilkoma "poważnymi" zawodnikami.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować- Zobaczymy na co się zdecydujemy. Mamy poważnych 3-4 zawodników. Gdyby się udało z tego ściągnąć 2-3, to czulibyśmy się komfortowo i jeszcze w sierpniu moglibyśmy myśleć o jakimś dodatkowym transferze – mówi Leśnodorski. Potwierdza też, że Legia prowadzi rozmowy na temat transferów Malicka Evouny z Wydad Casablanca i Niko Datkovicia z Rijeki. - Chcemy, żeby przyszedł stoper, który nie będzie wartościowym zmiennikiem, lecz wniesie realną wartość dodaną. Taki jest plan. Nie chcemy zawodników na ławkę – dodaje prezes Legii.

Szef warszawskiego klubu odniósł się także do oczekiwań kibiców, którzy spodziewają się "wielkich nazwisk". - Jeśli przeprowadzimy takie zakupy, to następnego dnia zaczną się pytania "dlaczego nie stawiacie na młodzież?" - mówi Leśnodorski, który uważa, że z zespołu na razie nie odszedł żaden kluczowy piłkarz. - Chcę dodać, że to nie jest tak, że zawodnicy, którzy odeszli, stanowili o sile drużyny. Trener Berg na nich nie stawiał. W związku z tym, nie można powiedzieć, że wiąże się to z dyskomfortem dla szkoleniowca na początku przygotowań. Owszem, gdyby odchodzili gracze z pierwszej jedenastki, poza Ondrejem Dudą rzecz jasna, to można byłoby tak stwierdzić – tłumaczy prezes Legii.
 
 
Słowa kluczowe: lesnodorski | legia | berg | datkovic | evouna | ondrej | duda
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz