Aktualności
 
Orlando Sa blisko nowego klubu!
 
17. czerwca 2015, 17:30
 
Działacze Legii nie chcą już w swoim klubie Orlando Sa. Portugalczyk ma raz na zawsze pożegnać się z Łazienkowską, bo jego zachowanie było dalekie od ideału. Sam zawodnik zdecydował, gdzie chce kontynuować karierę.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćCo prawda w kontrakcie Orlando Sa z Legią jest zapisana kwota odstępnego, wynosząca trzy miliony funtów, to jednak w warszawskim klubie są skłonni mocno obniżyć swoje oczekiwania finansowe. Wicemistrz Polski jest gotowy sprzedać portugalskiego napastnika za zaledwie milion. Chętnych nie brakuje. Zainteresowany nim jest AEK Ateny są także zapytania z Chin. Ale Najbliżej pozyskania Orlando Sa jest angielski Reading.

Zdaniem angielskich mediów, napastnik Legii doszedł już nawet do porozumienia z klubem z zaplecza Premier League. "Królewscy", bo taki przydomek ma Reading, są także bardzo blisko osiągnięcia porozumienia z warszawskimi działaczami. Kwota miliona euro jest dla angielskiego kontrahenta przystępna i kusząca. Jeśli transfer dojdzie do skutku, dla Orlando Sa będzie to druga przygoda na Wyspach Brytyjskich. Wcześniej był zawodnikiem Fulham, z którego później trafił na Cypr do AEL-u Limassol.
 
 
Słowa kluczowe: orlando | berg | legia | reading | lesnodorski
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (1) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
autor powinien zwrócić uwagę w pisaniu raz funty 3 mlny funtów później 1 mln funtów koniec 1 mln euro poprosimy o rzetelne info
 
 
xxx dodał(a), w środę 17. czerwca 2015 o godzinie 17:42