Aktualności
 
"Duda zbuduje na rynku markę Legia"
 
16. czerwca 2015, 13:35
źródło: Przegląd Sportowy
 
Jeden z właścicieli warszawskiej Legii Dariusz Mioduski twierdzi, że są kluby, które chcą zapłacić za Ondreja Dudę kilka milionów euro. Jego zdaniem, przy odpowiednim doborze klubu, transfer Słowaka może tylko pomóc warszawskiemu klubowi.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować- Są kluby gotowe zapłacić 6-8 mln euro. Jeśli transfer dojdzie do skutku, Ondrej będzie najdroższym zawodnikiem sprzedanym z polskiej ligi. Ufa nam. Jeśli trafi do klubu, w którym się rozwinie, zbuduje na rynku markę "Legia". Do tej pory zawodnicy odchodzący z Łazienkowskiej, może z wyjątkiem bramkarzy, nie radzili sobie dobrze za granicą. Zgodzimy się na mniejszy zysk, jeśli ktoś zapewni Ondrejowi realną perspektywę rozwoju – podkreśla w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" Mioduski.

Mioduski potwierdza niedawne słowa prezesa Legii Bogusława Leśnodorskiego, że wicemistrz Polski chce zainwestować sporo pieniędzy w transfery nowych graczy. Ale to nie znaczy, że warszawski klub będzie szastał kasą bez opamiętania. - Nigdy nie będziemy się zapożyczać i wydawać więcej, niż mamy. Chcemy zwiększać przychody, a przy okazji szukamy dodatkowych środków, choćby z funduszu transferowego. Stać nas na piłkarza za milion euro. Ale sprzedawać chcemy za kilka milionów – mówi jeden z właścicieli warszawskiego zespołu.
 
 
Słowa kluczowe: mioduski | legia | ondrej | duda | lesnodorski
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz