Aktualności
 
Król strzelców w jednym klubie z... Borucem?!
 
16. czerwca 2015, 07:17
źródło: hereisthecity.com
 
Beniaminek Premier League Bournemouth jest zainteresowane Kamilem Wilczkiem. Klub, którego zawodnikiem od niemal roku jest Artur Boruc, ma jednak konkurencję, bo zatrudnić króla strzelców ekstraklasy chcą także inne angielskie zespoły.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćBournemouth "zbroi się" na pierwszy w swojej historii sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej. Jednym z potencjalnych wzmocnień może zostać Wilczek, który rozstał się z Piastem Gliwice i jest dostępny z wolnego transferu. Ale "Wisienki" nie są jedynym angielskim klubem, który ostrzy sobie zęby na 27-letniego napastnika. Co więcej, beniaminek Premier League nie jest nawet faworytem wyścigu o pozyskanie polskiego snajpera.

Najbliżej zakontraktowania Wilczka jest spadkowicz – Queens Park Rangers. Klub z Loftus Road spieszy się, bo lada chwila może zostać ukarany zakazem transferów za przekroczenie zasad finansowego fair play i wtedy nie będzie mógł już pozyskiwać nowych zawodników. Dlatego "Strażnicy" chcą dokonać wzmocnień w ekspresowym tempie. Oprócz Bournemouth i Queens Park Rangers, Wilczkiem interesuje się także drugi beniaminek Premier League – Watford oraz spadkowicz Hull City.

Polski napastnik zimą przebywał na testach w innym angielskim zespole – Boltonie. Ale sztab szkoleniowy "Kłusaków", z menedżerem Neilem Lennonem zdecydował, że ostatecznie nie wykupi polskiego snajpera. Wilczek chcąc nie chcąc musiał wrócić do Piasta i wypełnił kontrakt ze śląskim klubem. Po zakończeniu sezonu ogłosił jednak definitywne rozstanie z zespołem z Gliwic.
 
 
Słowa kluczowe: wilczek | boruc | bournemouth | qpr | watford | hull | piast | gliwice
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz