Aktualności
 
Kolejny niespodziewany transfer Cracovii?
 
14. czerwca 2015, 09:45
źródło: własne
 
Zanosi się na to, że Cracovia będzie bardzo aktywna na rynku transferowym. Po niespodziewanym zakontraktowaniu Huberta Wołąkiewicza, na radarze "Pasów" znajduje się kolejny zawodnik. Tym razem chodzi o Damiana Chmiela z Podbeskidzia Bielsko-Biała.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćNajlepszy strzelec "Górali" w zeszłym sezonie jest kandydatem do wzmocnienia ofensywy krakowskiego zespołu. Do końca kontraktu z Podbeskidziem pozostało mu zaledwie pół roku. Dlatego "Pasy" mają nadzieję pozyskać go za symboliczną kwotę. Działacze z Bielska- Białej niechętnie rozstawaliby się ze swoim pomocnikiem, ale biorąc pod uwagę, że za pół roku mogą stracić go za darmo, nikt nie będzie zatrzymywał go na siłę. Kluby muszą jednak porozumieć się co do kwoty odstępnego.

Chmiel w ostatnim sezonie zwrócił na siebie uwagę kilku klubów ekstraklasy, ale najkonkretniejsza wydaje się być właśnie Cracovia. "pasy" chcą poczynić solidne wzmocnienia, żeby w następnym sezonie w końcu zagrać w grupie mistrzowskiej, a nie drżeć niemal do końca rozgrywek o uniknięcie degradacji. Transfer Wołąkiewicza ma poprawić jakość w defensywie, natomiast ewentualne sprowadzenie Chmiela miałoby pomóc "Pasom" w ofensywie.
 
 
Słowa kluczowe: chmiel | cracovia | zielinski | podbeskidzie | kubicki
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz