Aktualności
 
Legia nie może dogadać się z Interem
 
12. czerwca 2015, 08:49
źródło: legia.net, pravda.sk
 
Inter Mediolan chce transferu Ondreja Dudy z Legii, ale nie zamierza przepłacać. Włosi zaoferowali warszawskiemu klubowi mniej niż cztery miliony euro. Wicemistrz Polski nie godzi się na takie warunki i na razie negocjacje utknęły w martwym punkcie.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćDziałacze Interu nie chcą płacić za Dudę, który miał kiepską rundę wiosenną spodziewanych przez Legię pieniędzy. Z kolei warszawski klub nie zamierza sprzedawać Słowaka za kwotę, którą zaproponował włoski klub. Wicemistrz Polski wychodzi z założenia, że albo otrzyma za swoją gwiazdę satysfakcjonującą ilość pieniędzy, albo z transferu wyjdą nici. Na efekty tych rozmów czeka sam zawodnik, który ustalił już szczegóły swojego kontraktu z Interem.

Na razie jednak daleko do porozumienia pomiędzy klubami. Wcale nie jest wykluczony scenariusz, że do żadnego transferu nie dojdzie i Duda jesienią nadal będzie piłkarzem warszawskiego zespołu. Sam piłkarz na razie podchodzi do całej sytuacji bardzo ostrożnie. - Chcę grać w klubie, który naprawdę jest mną zainteresowany i postawi na mnie. Zależy mi, żeby zrobić krok do przodu w swojej karierze, ale nic na siłę. Jeśli zostanę w Legii, nie będzie żadnej katastrofy. Na razie skupiam się tylko na reprezentacji, a dopiero potem zobaczymy, gdzie będę grał w przyszłym sezonie – mówi Duda, który przebywa na zgrupowaniu drużyny narodowej Słowacji.
 
 
Słowa kluczowe: ondrej | duda | legia | inter | berg
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
Przeczytaj również zamknij okno