Aktualności
 
Obrońca "Pasów" trafi do wicemistrza Cypru
 
9. czerwca 2015, 08:20
źródło: własne
 
Cracovia musi szukać nowego prawego obrońcy. Adam Marciniak nie przedłuży kontraktu z "Pasami", bo dostał lepszą finansowo i sportowo ofertę z zespołu wicemistrza Cypru – AEK-u Larnaka.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćDla 27-letniego Marciniaka to może być przygoda piłkarskiego życia. Jeśli podpisze umowę z AEK-iem, będzie miał okazję zagrać o udział w Lidze Mistrzów. Wicemistrz Cypru ma prawo gry w eliminacjach do Champions League, do których powoli sposobi się drużyna z Larnaki. Jednym ze wzmocnień będzie prawy obrońca Cracovii. W związku z tym, że Marciniakowi wygasa kontrakt z "Pasami", AEK nie musi płacić za niego kwoty odstępnego. Piłkarz już uzgodnił warunki swojego indywidualnego kontraktu z ekipą z Larnaki. Do finalizacji umowy brakuje jeszcze tylko pomyślnie zdanych testów medycznych, które mają być jednak tylko formalnością.

Odejście Marciniaka to spory ból głowy dla trenera Jacka Zielińskiego, który naciskał na działaczy "Pasów", żeby jak najszybciej przedłużyć umowę z prawym obrońcą. Szkoleniowiec drużyny spod Wawelu doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że to bardzo mocno może skomplikować mu plany dotyczące nowego sezonu. Znajdowało się w nich miejsce dla wychowanka ŁKS-u Łódź, który jednak woli spróbować szczęścia na Cyprze, niż podpisać nowy kontrakt w Cracovii. W miejsce Marciniaka trzeba będzie sprowadzić nowego prawego obrońcę, bo na tej pozycji trener Zieliński nie dysponuje obecnie wartościowym zastępcą...
 
 
Słowa kluczowe: marciniak | aek | larnaka | cracovia | zielinski | filipiak
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (1) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
Kto taki bzdury pisze ?<br /> prawy obrońca?
 
 
cx dodał(a), w środę 10. czerwca 2015 o godzinie 02:29