Aktualności
 
Legia gotowa oddać Koseckiego za… grosze
 
31. maja 2015, 02:07
źródło: Wirtualna Polska
 
Powoli zbliża się koniec przygody Jakuba Koseckiego z Legią. Działacze warszawskiego klubu dadzą mu latem zgodę na odejście, mimo że wiąże go z klubem jeszcze dwuletni kontrakt. Cena ma być zaskakująco niska…
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćKosecki był blisko odejścia już zimą. Skrzydłowym legii bardzo mocno interesowała się gdańska Lechia. Ostatecznie jednak "Kosa" zdecydował się pozostał w Legii i walczyć o miejsce w podstawowym składzie. Wiosna jednak jego sytuacja nie zmieniła się na korzyść. Trener Henning Berg dawał mu jeszcze mniej szans niż jesienią, ceniąc bardziej Michała Kucharczyka Michała Żyrę czy Brazylijczyka Guilherme. Z każdym miesiącem Kosecki pojawiał się na boisku coraz rzadziej, kolejne mecze obserwując z ławki rezerwowych.

W związku z tym latem "Kosa" chce zmienić otoczenie. Najbardziej prawdopodobny wydaje się transfer zagraniczny. Od pewnego czasu Interesuje się nim szwajcarski FC Lucern. To jednak nie jedyny kierunek, który może wchodzić w grę. Legia też już nie wiąże z nim planów na przyszłość, bo jak donosi "Wirtualna Polska", jest gotowa sprzedać go za jedyne 300 tysięcy euro. To niezbyt wygórowana kwota, na wyłożenie której stać będzie wiele klubów zainteresowanych transferem Koseckiego.
 
 
Słowa kluczowe: kosecki | legia | berg | luzern | kucharczyk | zyro | guilherme
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz