Aktualności
 
Są pieniądze na węgierskiego obrońcę
 
26. maja 2015, 16:27
źródło: własne
 
O kłopotach finansowych Wisły wiadomo od dawna. To one sprawią, że prawdopodobnie "Biała Gwiazda" nie będzie w stanie zatrzymać w klubie największej gwiazdy Semira Stilicia. Za to udało się znaleźć pieniądze na przedłużenie umowy z Richardem Guzmicsem.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćWiele wskazuje na to, że latem z Wisły odejdzie kilku kluczowych zawodników, którym wygasają kontrakty. Na pewno jednak nie będzie to dotyczyło Richarda Guzmicsa. Węgierski środkowy obrońca trafił do krakowskiego klubu na początku obecnego sezonu i przekonał do siebie najpierw trenera Franciszka Smudę, a teraz Kazimierza Moskala. W efekcie działacze "Białej Gwiazdy" zaproponowali 28-letniemu zawodnikowi przedłużenie kontraktu. Nowa umowa ma obowiązywać do końca czerwca 2017 roku.

Guzmics rozegrał w barwach Wisły, jak do tej pory, 18 spotkań. Byłoby ich zdecydowanie więcej, gdyby nie kontuzja, która spowodowała, że musiał pauzować przez kilka tygodni. Węgier na środku obrony tworzył zwykle parę stoperów z Arkadiuszem Głowackim. Jego istotną cechą jest nie tylko umiejętność przerywania akcji rywali, ale także dość zdolność błyskawicznego rozpoczęcia akcji zagraniem do przodu. Guzmics jest drugim piłkarzem krakowskiego zespołu, który zdecydował się we wtorek na przedłużenie kontraktu. Drugim jest bramkarz Michał Miśkiewicz.
 
 
Słowa kluczowe: guzmics | wisla | krakow | smuda | moskal | stilic | glowacki
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (1) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
" Guzmics jest drugim piłkarzem krakowskiego zespołu, który zdecydował się we wtorek na przedłużenie kontraktu. Drugim jest bramkarz Michał Miśkiewicz."<br /> Kto jest pierwszym ?
 
 
x dodał(a), we wtorek 26. maja 2015 o godzinie 23:35