Aktualności
 
Legia zainteresowana ukraińskim snajperem
 
26. maja 2015, 14:05
źródło: własne
 
Jeszcze jeden napastnik znalazł się w kręgu zainteresowania warszawskiej Legii. Tym razem kierunek poszukiwań jest zaskakujący, bo chodzi o snajpera Stomilu Olsztyn. W oko wysłannikom mistrza Polski wpadł Wołodymyr Koval.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćWychowanek Dynama Kijów jest czołowym strzelcem na zapleczu ekstraklasy. W barwach Stomilu w obecnym sezonie wpisał się na listę strzelców już 12 razy. To między innymi dzięki jego postawie, klub z Warmii i Mazur zajmuje wysokie piąte miejsce w tabeli I ligi. Dobra forma Kovala spowodowała, że Ukraińcem zaczęły interesować się kluby z ekstraklasy. I to te z samej czołówki, bo od dłuższego czasu jego występy w barwach Stomilu uważnie śledzą skauci warszawskiej Legii.

W Legii latem szykuje się przebudowa zespołu. Ma pojawić się kilka nowych twarzy. Być może wśród nich znajdzie się miejsce dla 23-letniego, ukraińskiego napastnika. Wiele będzie zależało od tego, ile miejsce latem zwolni się w ataku Legii. Umowa kończy się Markowi Saganowskiemu i do tej pory nie została przedłużona. Niepewny jest też status Orlando Sa, który raczej odejdzie, jeśli trenerem Legii pozostanie Henning Berg. Jeśli warszawski klub opuszczą obaj, wtedy szanse Kovala na transfer do stołecznego klubu wzrosną.
 
 
Słowa kluczowe: koval | legia | stomil | orlando | saganowski | berg
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz