Aktualności
 
Następca Stilicia po słowie z Wisłą
 
25. maja 2015, 09:47
źródło: własne
 
Wisła Kraków szuka sposobu na życie bez Semira Stilicia. Bośniak w czerwcu opuści "Białą Gwiazdę", a jego miejsce ma zająć Radosław Majewski. Reprezentant Polski dostał konkretną ofertę ze strony krakowskiego klubu.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćO tym, że Stilić postanowił nie przedłużać wygasającego latem kontraktu z Wisłą informowaliśmy kilka dni temu. Bośniak nie doczekał się na ofertę ze strony działaczy "Białej Gwiazdy", która spełniłaby jego oczekiwania finansowe. W związku z tym będzie próbował szczęścia gdzie indziej. Wiele wskazuje na to, że śladem Miroslava Radovicia, trafi do jednego z klubów chińskich.

W Wiśle już wiedzą, kto miałby go zastąpić. Celem numer jeden jest Radosław Majewski. Reprezentant Polski ma za sobą stracony sezon na zapleczu angielskiej Premier League. Latem ubiegłego roku zdecydował się przejść na zasadzie wypożyczenia z Nottingham Forest do Huddersfield, ale jak się okazało, była to decyzja fatalna w skutkach. Majewski niemalże cały sezon spędził... na trybunach.

Latem wygasa jego kontrakt zarówno z Huddersfield, jak i Nottingham. Oba angielskie kluby nie są zainteresowane kontynuowaniem współpracy z Polakiem. Majewski nie ukrywa, że bierze bardzo poważnie pod uwagę możliwość powrotu do polskiej ekstraklasy. 28-letnim pomocnikiem interesował się Lech Poznań, Śląsk Wrocław czy Legia Warszawa, ale obecnie najbardziej konkretna jest krakowska Wisła.
 
 
Słowa kluczowe: majewski | wisla | krakow | stilic | huddersfield | nottingham | forest
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz