Aktualności
 
Kluby Bundesligi biją się o... 7-letniego synka Podolskiego
 
11. maja 2015, 19:28
źródło: Playboy
 
Tego jeszcze nie było. Louis Podolski, siedmioletni syn pochodzącego z Polski reprezentanta Niemiec Lukasa Podolskiego, nie może opędzić się od ofert z klubów Bundesligi. Kontrakty od zaraz chcą z nim podpisać w Leverkusen, Kolonii i Moenchengladbach.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćSkąd takie zainteresowanie dzieckiem znanego gracza? Chodzi o uwarunkowania genetyczne, które mały Louis odziedziczył po ojcu. Co ciekawe, wypożyczony aktualnie z Arsenalu do Interu Mediolan, wcale nie jest zachwycony szumem, który zrobił się wokół jego sena. - On ma przecież dopiero siedem lat. Futbol to ma być dla niego radość, a nie gonitwa za wynikami. Na to jeszcze przyjdzie czas. Trochę przeraża mnie perspektywa, że skauci zaczynają obserwować dzieci pod kątem ich predyspozycji – mówi Podolski senior.

Jego zdaniem wtłoczenie Louisa tak wcześnie w machinę klubową, nie jest zbyt rozsądnym pomysłem. - To powinien być czas zabawy i rozwoju, a nie rozliczania z celności podań. Przecież on gra dopiero w drużynie dziecięcej, a dostaliśmy już trzy oferty z klubów Bundesligi. Chodzi o Bayer Leverkusen, FC Koeln i Borussię Moenchengladbach. To chyba nie jest dobre rozwiązanie – twierdzi Podolski.
 
 
Słowa kluczowe: podolski | bayer | leverkusen | gladbach | arsenal | inter
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz