Aktualności
 
Wisła ma kandydata do zastąpienia Stilicia!
 
26. kwietnia 2015, 13:36
źródło: własne
 
W Wiśle Kraków mają oraz mniej nadziei na zatrzymanie Semira Stilicia. Bośniakowi latem kończy się kontrakt i wszystko wskazuje na to, że opuści "Białą Gwiazdę". Pod Wawelem mają już jednak wytypowanego gracza, który mógłby Stilicia zastąpić.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćJeśli rzeczywiście drogi Wisły ze Stiliciem się rozejdą, krakowski klub będzie próbował ściągnąć byłego reprezentanta Polski Radosława Majewskiego. Były gracz Polonii Warszawa jest zawodnikiem Nottingham Forest, ale wypożyczonym do końca sezonu do Huddersfield Town. Problem polega jednak na tym, że "Raddy", jak nazywany jest w Anglii polski pomocnik, w ogóle nie gra. Ten sezon jest dla niego po prostu stracony. Majewski już zimą próbował zmienić klub, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. Kontaktowała się z nim nawet warszawska Legia, ale mistrz Polski zdecydował się jednak na transfer Michała Masłowskiego z Zawiszy Bydgoszcz.

Wiadomo, że w Huddersfield były reprezentant Polski nie ma czego szukać. Powrót do Nottingham Forest też raczej nie wchodzi w rachubę, bo nikt tam na Majewskiego nie czeka z utęsknieniem. Dlatego Majewski rozważa ponowne występy w polskiej ekstraklasie. Zastąpienie Stilicia w Wiśle nie jest łatwym zadaniem, ale 28-letni pomocnik z zaplecza Premier League woli taką perspektywę, niż szukanie szczęścia w niższych ligach w Anglii. Majewski jest gotowy nawet na sporą obniżkę zarobków przy przeprowadzce do Polski, bo chce znowu zacząć grać.
 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz