Aktualności
 
Kapo zamieni Koronę na czołowy polski klub!
 
22. kwietnia 2015, 10:40
źródło: Przegląd Sportowy
 
Przyszłość byłego gracza Juventusu Turyn w Koronie Kielce stoi pod wielkim znakiem zapytania. W czerwcu Olivierowi Kapo kończy się kontrakt z obecnym klubem. Sytuację chce wykorzystać Wisła Kraków i ściągnąć piłkarza pod Wawel.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćKapo chciałby zostać w Polsce, ale na razie nie prowadził jeszcze rozmów na temat przedłużenia umowy, bo nie jest jasna przyszłość klubu. Po pierwsze, jest duże prawdopodobieństwo, że kielczanie zagrają w grupie spadkowej. Po drugie, nawet jeśli drużyna się utrzyma, to losy Korony pozostają zagadką. Podobno przejęciem klubu interesują się zagraniczni inwestorzy, ale w tej sprawie nie ma żadnych konkretów. Większości piłkarzy kończą się umowy i nie wiedzą, czy zostaną przedłużone.

Niepewną sytuację Kapo może wykorzystać Wisła. Co prawda pod Wawelem nie narzekają na brak doświadczonych zawodników, ale latem mogą odejść Łukasz Garguła czy Dariusz Dudka. A właśnie obecność Dudki może być jednym z czynników przemawiających za przejściem do Wisły. To starzy znajomi, w sezonie 2011/12 występowali razem w Auxerre.

Francuz do Kielc trafił nie najlepiej przygotowany, ale jesień i tak miał dość udaną. Strzelił cztery gole, potrafił wnieść nową jakość do gry kielczan. Wiosną jak dotąd tylko raz trafił do siatki, zaliczył też jedną asystę.
 
 
Słowa kluczowe: kapo | wisla | krakow | korona | moskal | dudka | tarasiewicz
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (1) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
Piszecie że zmienia a przecież z tekstu jasno wynika że to nic pewnego...
 
 
(L) dodał(a), w środę 22. kwietnia 2015 o godzinie 13:20