Aktualności
 
Angielskie kluby w kolejce po Rybusa
 
21. kwietnia 2015, 12:35
źródło: Daily Mail
 
Nie tylko Hull City jest zainteresowany transferem Macieja Rybusa z Tereka Grozny. Wczoraj informowaliśmy o planach pozyskania skrzydłowego reprezentacji Polski przez "Tygrysy", tymczasem chętnych jest znacznie więcej...
Sam Rybus także chce latem zmienić otoczenie, bo po trzech latach gry w Tereku, potrzebuje nowych wyzwań żeby się rozwijać. Co prawda reprezentant Polski ma ważny kontrakt z ekipą z Groznego do końca czerwca 2016 roku, ale w umowie jest zawarta klauzula odstępnego, która wynosi 3,2 miliona funtów. To niezbyt wygórowana cena dla klubów z Anglii. Wczoraj informowaliśmy o zainteresowaniu ze strony Hull City. Ale Rybus znalazł się na listach życzeń także Leicester City, Sunderlandu czy Swansea City.

Były zawodnik warszawskiej Legii od dawna mówił, że jego marzeniem jest gra w angielskiej Premier League. Rybus był obserwowany przez wysłanników angielskich klubów podczas ostatniego meczu reprezentacji Polski przeciwko Irlandii w Dublinie. Mimo że piłkarz Tereka nie rozegrał świetnych zawodów, to jednak brytyjscy skauci dostrzegli w nim spoty potencjał. Zaletą 25-latka jest także z pewnością niska, jak na warunki Premier League, cena.
 
 
Słowa kluczowe: rybus | terek | hull | sunderland | leicester | swansea
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz