Aktualności
 
Król strzelców I ligi trafi do Zagłębia?!
 
20. kwietnia 2015, 13:27
źródło: własne
 
Zagłębie Lubin pewnie zmierza do ekstraklasy i już rozgląda się za wzmocnieniami. Jednym z priorytetów będzie pozyskanie nowego napastnika. W kontekście Zagłębia przewijało się już kilka nazwisk, ale ostatecznie do Lubina może trafić Grzegorz Goncerz.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćNajlepszy obecnie strzelec na zapleczu ekstraklasy po sezonie niemal na sto procent pożegna się z GKS-em Katowice. Goncerz chce wrócić na boiska ekstraklasy. Taką możliwość może mu dać właśnie Zagłębie Lubin, które jest blisko powrotu do elity po rocznej przerwie. Goncerz imponuje skutecznością w tym sezonie, mając do tej pory na swoim koncie 16 goli, w przeciętnym przecież, nawet jak na pierwszoligowe realia, GKS-ie Katowice.

W Zagłębiu co prawda najchętniej widziano by Grzegorza Kuświka z Ruchu Chorzów, ale jego pozyskanie może okazać się zbyt trudne. Łączeni z aktualnym liderem tabeli I ligi byli także Mateusz Piątkowski z Jagiellonii Białystok czy Wladimer Dwaliszwili z duńskiego Odense. Ale jak niedawno zaznaczył dyrektor sportowy Zagłębia Lubin Piotr Burlikowski, plany transferowe Zagłębia, mogą być skromniejsze, niż wszystkim się może wydawać.

- Słyszę albo czytam o Kuświku, Piątkowskim czy nawet Dwaliszwilim, a prawda jest taka, że my z nikim nie rozmawiamy. Oczywiście po awansie trzeba będzie ten zespół wzmocnić, ale mogę zapewnić, że będzie kontynuowana polityka transferowa z ostatnich miesięcy. Nie będziemy podbijać stawek i oferować kosmicznych pensji. Te czasy się skończyły – mówił w "Przeglądzie Sportowym" Burlikowski. W te słowa idealnie wpisuje się ewentualny transfer Goncerza...
 
 
Słowa kluczowe: goncerz | zaglebie | lubin | gks | katowice | kuswik | piatkowski | dwaliszwili
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz