Aktualności
 
Bajeczna oferta dla Glika!
 
18. kwietnia 2015, 12:46
źródło: tuttomercatoweb.com
 
Działacze Torino robią wszystko, żeby zatrzymać w zespole Kamila Glika. Na reprezentanta Polski czeka do podpisania nowy kontrakt, który uczyni go jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy w drużynie "Byków". Co zrobi polski obrońca?
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćGlik rozgrywa w barwach Torino znakomity sezon. To spowodowało, że polskim obrońcą zainteresowały się bogatsze i mocniejsze klubu niż ten z Turynu. Polak znalazł się na liście życzeń m.in. Tottenhamu. Ale działacze "Byków" robią wszystko, żeby przekonać naszego reprezentanta, że warto pozostać w Torino. Polak dostał propozycję podpisania nowego kontraktu, mimo że jego obecna umowa wygasa dopiero za dwa lata. Ale w Turynie wolą dmuchać na zimne i podpisać z Glikiem kontrakt, który będzie dla niego jeszcze bardziej satysfakcjonujący finansowo, niż obecny.

Chodzi o podwyżkę, jaką Polak dostanie, jeśli zdecyduje się złożył podpis pod nową umową. W grę wchodzi naprawdę spora podwyżka, bo Glik może zarabiać nawet 700 tysięcy euro rocznie więcej niż do tej pory. Dokumenty są już przygotowanie i czekają na decyzję reprezentanta Polski. Wydaje się, że jest duża szansa, że podpora defensywy Torino zgodzi się podpisać nowy kontrakt. Glik wielokrotnie deklarował swoje przywiązanie do klubu z Turynu i deklarował, że nie chce odchodzić za wszelką cenę. Oprócz Polaka, propozycję podpisania nowej umowy otrzyma także inna gwiazda zespołu – Maxi Lopez.
 
 
Słowa kluczowe: glik | torino | tottenham | ventura | maxi | lopez
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz