Aktualności
 
Szykuje się letnia rewolucja w Legii!
 
2. kwietnia 2015, 13:05
źródło: legia.net
 
Po zakończeniu sezonu w kadrze wciąż aktualnego mistrza Polski dojdzie do sporych zmian. Odejdzie kilku zawodników, na ich miejsce mają przyjść nowi. Tacy, którzy zagwarantują podniesienie poziomu sportowego drużyny.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćCo ciekawe, "nowa Legia" ma być gotowa już w czerwcu, bo trener Henning Berg chce mieć skompletowaną kadrę zespołu już przed pierwszym zgrupowaniem. Skauci Legii ostatnio bardzo intensywnie poszukiwali kandydatów do gry w stołecznym klubie W tym celu odwiedzali Brazylię, Portugalię i Ukrainę i to są najbardziej prawdopodobne kierunki z których klubie warszawskiego zespołu mogą spodziewać się wzmocnień.

Dla nowych zawodników trzeba jednak najpierw zrobić miejsce. Dlatego z Legią pożegnają się gracze, którzy nie spełniają pokładanych w nich nadziei a także tacy za których ktoś wyłoży odpowiednią kwotę pieniędzy. Kilka dni temu donosiliśmy, że na przedłużenie kontraktów nie mogą liczyć Inaki Astiz, Marek Saganowski i Helio Pinto. Oprócz nich zgodę na odejście otrzyma Michał Żyro. Jeśli znajdzie się klub który spełni finansowe oczekiwania Legii, skrzydłowy reprezentacji Polski będzie miał zielone światło w kwestii transferu zagranicznego.

Niepewna jest przyszłość w Legii także Orlando Sa i Jakuba Koseckiego. Obaj nie należą do ulubieńców trenera Henninga Berga. Zarówno "Kosa", jak i portugalski napastnik, nosili się z zamiarem odejścia już podczas zimowego okienka transferowego ale ostatecznie zdecydowali się pozostać w Legii. Nie zdołali jednak wywalczyć sobie stałego miejsca w podstawowym składzie i latem prawdopodobnie dużo intensywniej będą zastanawiać się nad zmianą otoczenia.
 
 
Słowa kluczowe: legia | saganowski | astiz | pinto | kosecki | orlando | sa | zyro
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz