Aktualności
 
Reprezentant Polski ma dość gry w Rosji!
 
27. marca 2015, 12:03
źródło: Przegląd Sportowy
 
Były piłkarz Legii Warszawa do ligi rosyjskiej trafił trzy lata temu. 25-letni piłkarz nie ukrywa, że chciałby zmienić otoczenie. Jest tylko jeden problem. Nie wiadomo czy Terek Grozny zgodzi się na jego transfer.
Rybus na łamach "Przeglądu Sportowego" przyznaje, że latem chce wyjechać z Rosji. - Nie ukrywam tego, że chcę zmienić klub. Jestem tam trzy lata, pragnę nowych wyzwań. Czuję, że czas ucieka. Ciągle mówi się o pucharach, a co roku jest klops - mówi polski piłkarz.

Ze zmianą barw klubowych może jednak być kłopot. - Nie wiem, czy mnie puszczą. Mam kontrakt do czerwca 2016 roku Znajduje się w nim klauzula, że mogę odejść za 4,5 miliona euro. Tyle że na rok przed końcem kontraktu, nikt za mnie tyle nie zapłaci. Gdy przedłużyłem umowę rok temu, to z klauzulą odejścia w wysokości 3,5 mln, ale obowiązywała tylko przez jedno okienko transferowe. Wtedy klub chciał mnie sprzedać, ale coś nie wyszło, a klauzula wzrosła o milion - mówi skrzydłowy reprezentacji Polski.

Rybus o tym, że chce odejść nie informował jeszcze nikogo w swoim klubie. - Tam takich rzeczy lepiej nie mówić. Mogą być dziwne sytuacje, głośno więc o tym nie mówię - wyjaśnia zawodnik Tereka.
 
 
Słowa kluczowe: rybus | terek | legia
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz