Aktualności
 
Wielkie "wietrzenie" szatni Man City! Szejkowie tracą cierpliwość
 
18. marca 2015, 14:39
źródło: Daily Express
 
Wielkie pieniądze, spektakularne transfery a sukcesów w Lidze Mistrzów brak. Właściciel Manchesteru City ma już dość upokorzeń na arenie międzynarodowej. Jeśli jego zespół odpadnie w rywalizacji z Barceloną, latem na Etihad Stadium dojdzie do rewolucji.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćSzejk Mansour ma już dość braku sukcesów w Lidze Mistrzów. Co prawda Manchester City ma jeszcze nadzieje na odrobienie strat z pierwszego meczu z Barceloną i awans do ćwierćfinału, ale prawda jest taka, że są one minimalne. Kolejne niepowodzenie w rozgrywkach Champions League spowoduje reakcję ze strony właściciela Manchesteru City. Jeśli "The Citizens" odpadną w rywalizacji z Barceloną, latem dojdzie do wielkiej rewolucji kadrowej w zespole "Obywateli".

Z posadą na pewno pożegna się Manuel Pellegrini. Ale to będzie tylko wstęp do pożegnań z Manchesterem City. Drużynę będą też musieli opuścić piłkarze, którzy nie gwarantują sukcesów na arenie międzynarodowej i mają na swoim karku kolejne niepowodzenia w Lidze Mistrzów. Lista zawodników "do odstrzału" robi spore wrażenie. Z Etihad Stadium będą musieli się pożegnać Samir Nasri, Edin Dzeko, Yaya Toure, Fernandinho, Aleksandar Kolarov i Stevan Jovetić. W ich miejsce szejk Mansour planuje sprowadzić nowe gwiazdy, które w końcu dadzą mu sukces w postaci zwycięstwa w rozgrywkach Champions League.
 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz