Aktualności
 
To będzie wielki hit! Yaya Toure blisko transferu do włoskiej Serie A!
 
10. marca 2015, 14:15
źródło: Gazzetta TV
 
Początkowo wydawało się, że to tylko transferowe spekulacje, ale teraz wygląda na to, że Yaya Toure rzeczywiście może latem przenieść się do włoskiej Serie A. Gwiazda Manchesteru City jest kuszona przez Inter Mediolan.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćO staraniach w kwestii transferu reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej do Interu mówi otwarcie już trener mediolańczyków Roberto Mancini. - Jest taka szansa, że latem Yaya mógłby dołączyć do nas. Nie będzie to łatwe, to prawda, ale jeśli zdecyduje się grać we Włoszech, to wybierze Inter. On ma nietuzinkową osobowość i niesamowite umiejętności techniczne. Grał już we wszystkich najsilniejszych ligach w Europie. Z wyjątkiem niemieckiej i włoskiej. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby ściągnąć go na San Siro – deklaruje Mancini.

Toure latem ubiegłego roku deklarował, że chce opuścić Manchester City, bo uważał, że nie jest darzony należytym szacunkiem na Etihad Stadium. Ostatecznie jednak zdecydował się pozostać w ekipie mistrza Anglii. Ostatnio nawet jego menedżer twierdził, że jego klient jest gotowy podpisać nowy kontrakt z "The Citizens", ale na razie nie było odzewu ze strony działaczy klubu z Manchesteru. Z kolei Yaya Toure doskonale zna się z trenerem Mancinim jeszcze z czasów, kiedy ten prowadził "Obywateli". Wtedy ich współpraca układała się wzorowo i Toure wielokrotnie to podkreślał.
 
 
Słowa kluczowe: yaya | toure | manchester | city | mansour | inter | mancini
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz