Aktualności
 
Holenderski gigant kusi Henninga Berga!
 
3. marca 2015, 16:35
źródło: Voetbal International
 
Czy to ostatnia runda Henninga Berga w Legii Warszawa? Norweski szkoleniowiec znalazł się w gronie kandydatów do przejęcia posady trenera Feyenoordu Rotterdam.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćZnakomita postawa warszawskiej Legii w fazie grupowej Ligi Europy spowodowała, że popyt jest nie tylko na jej piłkarzy. Doceniana jest również praca, jaką ze stołecznym zespołem wykonał trener Henning Berg. Dobrej opinii o robocie, jaką wykonał z zespołem mistrza Polski norweski szkoleniowiec, nie zaszkodził nawet przegrany z kretesem dwumecz z Ajaksem Amsterdam.

Kandydatura Berga rozważana jest jako potencjalnego następcy Freda Ruttena na stanowisku opiekuna piłkarzy Feyenoordu Rotterdam. Norweg jest jednym z czterech kandydatów, którzy brani są pod uwagę przez kierownictwo zasłużonego holenderskiego klubu. Oprócz Berga na liście życzeń znajdują się także Peter Maes, Henrik Larsson i Jos Luhukay. Ale to właśnie osoba szkoleniowca Legii jest jednym z faworytów.

Henning Berg niedawno przedłużył kontrakt z Legią do końca czerwca 2018 roku. Pytany o to, czy rozważałby zmianę otoczenia, gdyby dostał atrakcyjną propozycję pracy, odpowiadał niedawno, że nie. Ale oferta Feyenoordu może być naprawdę kuszącą perspektywą...
 
 
Słowa kluczowe: legia | berg | feyenoord
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz