Aktualności
 
Kolejny piłkarz ucieka z "tonącego okrętu"
 
5. lutego 2015, 13:43
źródło: własne
 
Naprawdę trudna wiosna czeka łódzki Widzew. Nie dość że zespół znajduje się na ostatnim miejscu w I lidze, to jeszcze odchodzą z niego kluczowi gracze. Najpierw Rafał Augustyniak, a teraz bliski przejścia do Cracovii jest Bartłomiej Kasprzak.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćKasprzak od dłuższego czasu wzbudza zainteresowanie klubów z ekstraklasy. Najpierw była Jagiellonia Białystok, która była blisko pozyskania pomocnika Widzewa w letnim okienku transferowym. Działacze nie dogadali się jednak co do kwoty odstępnego i temat przenosin do Białegostoku upadł. Kasprzak rundę jesienną rozegrał w Widzewie. Był podstawowym zawodnikiem łódzkiego zespołu, wybiegając na murawę 15 razy.

Ale zimą ponownie ruszyła karuzela transferowa z nim w roli głównej. Wygląda na to, że 22-letni środkowy pomocnik przeniesie się do Cracovii."Pasy" są skłonne wydać na jego transfer 150 tysięcy złotych. Tyle tylko, że Widzew na razie dał zgodę Kaprzakowi na wypożyczenie, za które nie chce żadnych pieniędzy. Na razie jeszcze nie wiadomo, czy piłkarz opuści Widzew definitywnie, czy na razie tylko do końca sezonu.

W Krakowie Kasprzak nie będzie miał jednak łatwego zadania. W środku pola będzie musiał rywalizować o miejsce w podstawowym składzie m.in. z Miroslavem Covilo, Sławomirem Szeligą czy Marcinem Budzińskim. Jeśli transfer Kasprzaka dojdzie do skutku, będzie on czwartym zimowym nabytkiem "Pasów". Wcześniej do zespołu prowadzonego przez trenera Roberta Podolińskiego dołączyli Erik Jendrisek, Piotr Polczak i Sreten Sretenović.
 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz