Aktualności
 
Serbski piłkarz pozwie Wisłę do sądu?!
 
4. lutego 2015, 15:02
źródło: novosti.rs
 
Dość zaskakujący zwrot w sprawie wypowiedzenia kontraktu Marko Jovanoviciowi przez Wisłę Kraków. Serbski piłkarz chce pozwać "Białą Gwiazdę" do sądu, bo jak twierdzi, jego umowa została rozwiązana bezprawnie.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćJovanović od wielu miesięcy nie mógł grać w piłkę, bo wykryto u niego poważną chorobę – sarkoidozę. Po raz ostatni Serb w barwach Wisły pojawił się na boisku w grudniu 2013 roku. Od tamtej pory cały czas się leczył. Terapia nie przynosiła jednak pożądanych skutków, bo obrońca cały czas nie był zdolny do powrotu do treningów. W związku z tym władze "Białej Gwiazdy" zdecydowały 24 stycznia o wypowiedzeniu kontraktu Serbowi, który miał obowiązywać do czerwca 2016 roku, ze względu na niezdolność do świadczenia usług zapisanych w umowie.

Wydawało się, że to zamyka sprawę i Jovanović na stałe pożegna się z Wisłą. Tymczasem serbski obrońca twierdzi, że lekarze w Szwajcarii, gdzie leczył się od dłuższego czasu, wydali zgodę na jego powrót na boisko! - Wszystko jest w porządku. To jedna z najlepszych klinik na świecie. Przeszedłem badania i wyniki są bardzo dobre. Dostałem zgodę na wznowienie treningów i gry w piłkę. Czuję się jakbym narodził się na nowo – mówi Jovanović. Serb zapowiada walkę przed sądem, gdyż według niego i jego prawników, polski klub nie miał prawa wypowiedzieć mu kontraktu.
 
 
Słowa kluczowe: marko | jovanovic | wisla | krakow | smuda | gaszynski | cupial
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz