Aktualności
 
"Wydaliśmy na transfery najwięcej w Polsce"
 
2. lutego 2015, 13:33
źródło: Gazeta Wyborcza
 
Milion euro – tyle wydali zimą na transfery działacze Lecha Poznań. Te pieniądze "poszły" na sprowadzenie trzech zawodników: Darko Jevticia z FC Basel, Davida Holamana z Ferencvarosu i Tamasa Kadara z Diosgyori.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować- W tym oknie transferowym wydaliśmy na piłkarzy najwięcej ze wszystkich polskich klubów. Podobnie było latem, aczkolwiek wtedy chyba Lechia Gdańsk nas wyprzedziła, ale trudno, żeby było inaczej, skoro kupiła 20 zawodników. Nie sztuka wydać najwięcej pieniędzy w lidze, pamiętajmy jednak, że na boisku nie liczą się wydane kwoty, a jakość, jaką prezentuje kupiony zawodnik – mówi wiceprezes Lecha Poznań Piotr Rutkowski.

Działacz "Kolejorza" potwierdza, że kwota, jaką wydał na nowych zawodników Lech, przewyższa milion euro. - Mogę zdradzić, że to okienko transferowe kosztuje nas pięć milionów złotych. Mówię o samych sumach transferowych, a nie o wynagrodzeniach – podkreśla Rutkowski. A to wcale nie znaczy, że to już koniec zimowych wzmocnień "Kolejorza". Wręcz przeciwnie, trener Maciej Skorża cały czas nalega na sprowadzenie defensywnego pomocnika, który mógłby stanowić alternatywę dla Łukasza Trałki. Jest nawet wytypowany kandydat. Chodzi o Kamila Drygasa z Zawiszy Bydgoszcz, dla którego byłby to kolejny powrót do poznańskiego zespołu.
 
 
Słowa kluczowe: rutkowski | lech | poznan | skorza | jevtic | holman | kadar | drygas
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (2) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
Rezerwa:<br /> -------------------Burić/Kotorowski-----<br /> ------------------------------------------<br /> Ceesay-----Arajuuri-----Wilusz----Enriquez<br /> -----------------------------------------------<br /> --------------Drewniak/Bednarek------------<br /> --------Linetty-------------------Holman----<br /> ----------------------------------------------<br /> -----Formella----------------------Ubiparip--<br /> -------------------Sadajev-------------------
 
 
Hihitnik dodał(a), w poniedziałek 2. lutego 2015 o godzinie 15:46
 
------------------Gostomski-------------------<br /> --------------------------------------------------<br /> Kędziora------Kamiński-----Kadar------Douglas<br /> --------------------------------------------------<br /> -----------------------Trałka--------------------<br /> ---------Hamalainen--------------Jevtić---------<br /> --------------------------------------------------<br /> Lovrencsics---------------------------Pawłowski<br /> --------------------Kownacki--------------------<br /> <br /> Jeśli ta 11-stka będzie w formie na wiosnę, to Legia<br /> żegna się z Mistrzostwem.
 
 
Hihitnik dodał(a), w poniedziałek 2. lutego 2015 o godzinie 15:41