Aktualności
 
Legia rozmawiała z Majewskim!
 
28. stycznia 2015, 11:32
źródło: własne
 
Okazuje się, że Michał Masłowski nie był jedynym kandydatem do zastąpienia kontuzjowanego Ondreja Dudy. Kolejną opcją, którą rozważano przy Łazienkowskiej, było sprowadzenie Radosława Majewskiego.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćByły reprezentant Polski znajduje się w fatalnej sytuacji w Anglii i rozważa powrót do polskiej ekstraklasy. "Maja" jest piłkarzem Nottingham Forest, ale w rundzie jesiennej był wypożyczony do innego klubu The Championship – Huddersfield Town. Problem polega jednak na tym, że polski piłkarz praktycznie nie zaistniał na boisku w tym zespole. Dlatego działacze angielskiego klubu nie wiążą z nim żadnych planów na przyszłość. Z kolei w Nottingham także nikt nie czeka na niego z otwartymi ramionami. Wydaje się więc, że powrót do polskie ligi byłby dla niego najlepszym wyjściem.

Z Majewskim kontaktowała się Legia, która rozważała pozyskanie pomocnika Nottingham Forest. Mistrz Polski sondował możliwości pozyskania byłego pomocnika Groclinu Grodzisk Wielkopolski i Polonii Warszawa. Majewski był zainteresowany grą w Legii. Tyle tylko, że najpierw stołeczny zespół sprowadził Dominika Furman z Toulouse, a teraz dogadał się z Zawiszą Bydgoszcz w sprawie transferu Masłowskiego. Nawet mimo kontuzji Ondreja Dudy, w środku pola mistrza Polski panuje spory tłok. Cy znajdzie się tam miejsce jeszcze dla Majewskiego?
 
 
Słowa kluczowe: majewski | legia | nottigham | huddersfield
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz