Aktualności
 
Były król strzelców ekstraklasy zagra w Lille?!
 
27. stycznia 2015, 21:54
źródło: własne
 
Były super napastnik poznańskiego Lecha Artjom Rudnevs jest o krok od transferu do francuskiego Lille. Reprezentant Łotwy, który jest zawodnikiem niemieckiego HSV Hamburg, ma kosztować 2,5 miliona euro.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćOstatnio Rudnevs był wypożyczony z HSV do Hannoveru 96, ale furory w obu niemieckich klubach nie zrobił. "96-stki" nie są zainteresowane transferem definitywnym Łotysza, z kolei w Hamburgu nikt z nim nie wiąże zbyt wielkich planów na przyszłość. Szansę chce mu dać Lille, które jest zainteresowane sprowadzeniem byłego napastnika Lecha. Do transakcji miałoby dojść jeszcze podczas trwającego, zimowego okienka transferowego.

Początkowo Rudnevs miał być tylko opcją rezerwową na wypadek gdyby nie udało się sprowadzić Brazylijczyka Derleya z Benfiki Lizbona. Ostatnio jednak temat jego transferu do Lille przycichł i na pierwszy plan wysunął się właśnie snajper z Łotwy. Działacze Lille podjęli rozmowy z HSV na temat transferu definitywnego Rudnevsa. Cena, jakiej żądają za niego władze klubu z Hamburga to 2,5 miliona euro. Taka kwota nie odstrasza działaczy Lille, którzy są gotowi ściągnąć byłego lechitę, który miałby stanowić konkurencję dla wypożyczonego z Liverpoolu reprezentanta Belgii Daniela Origiego.
 
 
Słowa kluczowe: rudnevs | lechpoznan | hamburg | hsv | lille | hannover
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz