Aktualności
 
Legia szuka klubu dla Ojamy w Norwegii
 
21. stycznia 2015, 02:45
źródło: legia.net
 
Pod koniec stycznia kończy się wypożyczenie Henrika Ojamy do Motherwell. Piłkarz prawdopodobnie nie wróci jednak do Legii Warszawa. Mistrz Polski chce wypożyczyć ponownie reprezentanta Estonii. Tym razem do Norwegii.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćOjamaa jest jednym z najlepszych zawodników szkockiego zespołu w obecnych rozgrywkach. Działacze Motherwell chcieliby, żeby został, ale nie stać ich na wykupienie go z Legii. Dlatego pobyt wypożyczonego z warszawskiego klubu zawodnika w Szkocji dobiega końca. Przy Łazienkowskiej nikt jednak nie czeka na Ojamę z otwartymi ramionami. Piłkarz nie znajduje się w planach trenera Henninga Berga na rundę wiosenną. Dlatego działacze Legii chcą znaleźć mu nowy klub, do którego mógłby się udać na kolejne wypożyczenie.

Prawdopodobnie Ojamaa trafi do jednego z klubów w ekstraklasie Norwegii. Tamtejszy rynek doskonale zna przecież szkoleniowiec warszawskiego zespołu, więc ze znalezieniem Estończykowi zespołu w tym kraju nie powinno być większych problemów.

Ojamaa w Legii głównie rozczarowywał, dając się poznać jako boiskowy egoista, który praktycznie nie zauważa swoich partnerów z drużyny. Jego indywidualna gra kilka razy powodowała zgrzyty z innymi zawodnikami mistrza Polski, którzy mieli pretensje do Estończyka o to, że nie dostrzegał lepiej ustawionych partnerów.
 
 
Słowa kluczowe: ojamaa | legia | motherwell | berg
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz