Aktualności
 
Janusz Gol zmieni klub w lidze rosyjskiej
 
19. stycznia 2015, 08:44
źródło: stolica-s.su.
 
Wygląda na to, że po Jakubie Wawrzyniaku, Amkar Perm opuści także Janusz Gol. Były piłkarz warszawskiej Legii ma ofertę z innego klubu rosyjskiej Premier Ligi – Mordowii Sarańsk.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćAmkar popadł w ogromne tarapaty finansowe i musi pozbywać się najlepszych zawodników. Do tego grona zalicza się Gol, któremu dodatkowo po zakończeniu sezonu wygasa kontrakt z klubem z Permu. Możliwości są dwie. Albo Polak rozwiąże kontrakt za porozumieniem stron już w styczniu, albo Amkar znajdzie chętnego, który zapłaci za transfer byłego pomocnika Legii. Tym bardziej, że pierwszy kontrahent już się znalazł.

Chodzi o Mordowię Sarańsk, która aktualnie zajmuje 10. lokatę w tabeli rosyjskiej ekstraklasy. Czyli o cztery "oczka" wyżej, niż Amkar. - To prawda, jesteśmy nim zainteresowani. Na razie jednak nie było żadnych konkretów. Wszystko powinno się wyjaśnić w ciągu kilku najbliższych dni – deklaruje dyrektor sportowy Mordowii Władimir Bibikow.

Przypomnijmy, że kilkanaście dni temu, Amkar opuścił Wawrzyniak. Reprezentant Polski rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron. Długo nie pozostawał na bezrobociu, bo umowę podpisała z nim Lechia Gdańsk. W kadrze rosyjskiego klubu znajduje się jeszcze jeden polski piłkarz – Damian Zbozień.
 
 
Słowa kluczowe: janusz | gol | amkar | mordowia | wawrzyniak | zbozien
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz