Aktualności
 
Furman wyrwie się z Toulouse do Serie A
 
15. stycznia 2015, 10:12
źródło: palermo24.net
 
Wygląda na to, że skończy się koszmar Dominika Furmana w Toulouse. Polak jest o krok od przenosin do Palermo. Trafi tam najprawdopodobniej na wypożyczenie.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćByły pomocnik Legii szuka drogi ucieczki z francuskiego klubu, bo odkąd tam trafił z zespołu aktualnego mistrza Polski praktycznie nie gra. W tym sezonie trener ekipy z Tuluzy nie postawił na niego ani razu. Dlatego Furman nie ma na co czekać, bo niewiele wskazuje na to, żeby podejście Alaina Casanovy do polskiego pomocnika miało się zmienić w najbliższej przyszłości.

Pomocną dłoń "Furmiemu" chce podać włoskie Palermo. Beniaminek Serie A radzi sobie jak do tej pory nadspodziewanie dobrze, zajmując miejsce w samym środku tabeli Serie A. Trener zespołu z Sycylii Giuseppe Iachini chce jednak uzupełnić kadrę swojego zespołu jeszcze przynajmniej o jednego pomocnika i jego wybór padł właśnie na Furmana, którym Palermo interesowało się jeszcze za czasów jego gry w Legii. Wówczas jednak bardziej konkretne okazało się Toulouse, które zapłaciło za młodzieżowego reprezentanta Polski 2,7 miliona euro.

Teraz klub z Sycylii chce jednak wrócić do tematu Furmana i spróbować go odbudować na Sycylii. Polak miałby zostać najpierw wypożyczony do końca sezonu. Potem, jakby się sprawdził, Palermo miałoby możliwość przeprowadzenia transferu definitywnego.
 
 
Słowa kluczowe: furman | toulouse | casanova | palermo | legia | iachini
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz