Aktualności
 
Wszołek zdegradowany do Serie B?!
 
4. stycznia 2015, 10:54
źródło: liguriastadio.it
 
Nie może mieć wesołej miny Paweł Wszołek. Były pomocnik Polonii Warszawa jest na wylocie z Sampdorii Genua. Działacze chcą go wypożyczyć do słabszego klubu. Reprezentant Polski najprawdopodobniej trafi do Serie B.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćSampdoria jest w tym sezonie prawdziwą rewelacja w Serie A. Jak na razie zespół prowadzony przez trenera Sinisę Mihajlovicia zajmuje wysokie, 5. miejsce w tabeli. Niestety, w sukcesach drużyny z Genui nie ma żadnego wkładu Wszołka, który w obecnym sezonie nie zagrał jeszcze ani minuty. Serbski szkoleniowiec zupełnie nie stawia na Polaka, nie widząc dla niego miejsca nawet na ławce rezerwowych.

Dlatego działacze Sampdorii próbują znaleźć wyjście, które spowodowałoby, że Wszołek zacząłby regularnie grać. Klub z Genui najchętniej wypożyczyłby Polaka do słabszego zespołu, gdzie miałby szansę się odbudować. Chodzi prawdopodobnie o jeden z klubów Serie B. A konkretnie Virtus Centella, który przejawia zainteresowanie byłem graczem warszawskiej Polonii. 22-letnim pomocnikiem interesują się tez kluby spoza Włoch, ale zagraniczny kierunek ewentualnego wypożyczenia jest mniej realny.
 
 
Słowa kluczowe: wszolek | sampdoria | virtus | etnella | mihajlovic
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz