Aktualności
 
Mila o krok od transferu do Lechii!
 
30. grudnia 2014, 12:57
źródło: Przegląd Sportowy
 
Sebastian Mila jest o krok od przeprowadzki do Gdańska. Tak przynajmniej twierdzi były trener Lechii, Bogusław Kaczmarek. "On już podjął decyzję, że chce odejść ze Śląska Wrocław" - mówi były szkoleniowiec gdańskiego zespołu.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćOkazuje się, że rozmowy na temat transferu Mili są na zdecydowanie bardziej zaawansowanym etapie niż mogłoby się wydawać. Mimo, że początki negocjacji nie wskazywały na to, że strony mogą dojść do porozumienia. Ale decydująca jest tutaj wola zawodnika, który chce trafić do klubu z Trójmiasta.

Jakiś czas temu Lechia oficjalnie ogłosiła, że jest zainteresowana transferem Sebastiana Mili. Wydawało się jednak, że Śląsk w żadnym wypadku nie będzie chciał się pozbyć swojego lidera, ale ze słów trenera wrocławskiej drużyny można wywnioskować zupełnie coś innego.

- Gdybyśmy się uparli, to Mila musiałby u nas grać, ale wolimy się dogadać z działaczami z Gdańska - powiedział Tadeusz Pawłowski w wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego". Tak więc wydaje się, że Śląsk nie będzie robił Mili problemów z odejściem.

Według Kaczmarka transfer Mili do Lechii jest już niemal pewny. - Sebastian chce być bliżej rodzinnego Koszalina. Sprawa wydaje się być prosta - uważa Bogusław Kaczmarek.
 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz