Aktualności
 
"Jaga" chce młodych graczy z Legii
 
23. listopada 2014, 15:00
źródło: legia.net
 
Trener Jagiellonii Michał probierz już myśli o zimowych wzmocnieniach. Szkoleniowiec "Jagi" chciałby wypożyczyć z Legii Warszawa dwóch zawodników, którzy na razie nie mieszczą się w kadrze pierwszego zespołu – Mateusza Wieteskę i Grzegorza Tomasiewicza.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćObaj zawodnicy na razie nie mogą marzyć o regularnych występach w Legii. Trochę więcej doświadczenia ma Wieteska, który w obecnym sezonie dostawał szansę zaprezentowania swoich umiejętności w pierwszym zespole. Zagrał w meczu o Superpuchar Polski a także zaliczył dwa występy w ekstraklasie. Najczęściej jednak młody środkowy obrońca występuje w III-ligowych rezerwach warszawskiego zespołu. Podobnie zresztą jak Tomasiewicz, który jak do tej pory nie ma na swoim koncie żadnego epizodu w pierwszej drużynie.

Okazję do częstszych występów i nabrania doświadczenia na poziomie ekstraklasy chce dać im Jagiellonia, której trener Michał Probierz znany jest z tego, że odważnie wystawia młodych zawodników. W Legii bardzo poważnie traktują ofertę z Białegostoku i rozważają, czy rzeczywiście dla obu graczy takie rozwiązanie nie byłoby w tej chwili najlepsze. Niewykluczone, że obaj zostaną zimą wypożyczeni przynajmniej do końca obecnego sezonu.
 
 
Słowa kluczowe: wieteska | tomasiewicz | legia | jagiellonia | probierz | berg
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz