Aktualności
 
Arsenal nie złożył Schalke żadnej oferty
 
5. września 2014, 16:06
źródło: kicker.de
 
Snajper Schalke Gelsenkirchen Klaas-Jan Huntelaar był łączony z transferem do Arsenalu, ale ostatecznie został w zespole z Veltins Arena. Działacze Schalke chcą zatrzymać do w klubie, dając solidną podwyżkę.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćPogłoski o odejściu Huntelaara do Arsenalu nasiliły się w ostatnich dniach letniego okienka transferowego, kiedy okazało się, że kontuzja Oliviera Giroud, wyklucza go na kilka miesięcy z gry. Jego zastępcą miał zostać właśnie napastnik reprezentacji Hiolandii.

Tymczasem dyrektor sportowy Schalke Horst Heldt ujawnił, że zainteresowanie Arsenalu było tylko faktem medialnym. - Nie było żadnego kontaktu ze strony Arsenalu w sprawie Huntelaara. Nie mieliśmy więc powodu, żeby rozpatrywać jego transfer – mówi działacz Schalke. Według niego Holender chce zostać w niemieckim zespole i nie jest zainteresowany przeprowadzką. - Niedługo podpiszemy nowy kontrakt. Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni i wierzymy, że jest w stanie osiągnąć z nami wiele sukcesów – dodaje Heldt.
 
 
Słowa kluczowe: huntelaar | schalke | arsenal | wenger | heldt
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz