Aktualności
 
Legia pożegnała się z napastnikiem!
 
12. sierpnia 2014, 14:50
źródło: własne/legia.com
 
Wladimer Dwaliszwili nie jest już zawodnikiem Legii Warszawa. Gruzin rozwiązał kontrakt z mistrzem Polski za porozumieniem stron.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćDwaliszwili miał ważny kontrakt z mistrzami Polski do czerwca 2015 roku, ale obie strony zadecydowały, że najlepszym rozwiązaniem będzie zakończenie współpracy już teraz. W Polsce będzie mu trudno znaleźć nowego pracodawcę, bo Gruzin chce zarabiać milion złotych za sezon. W grę wchodzą więc raczej tylko kluby zagraniczne. Chyba, że "Dwali" obniży żądania finansowe, na co się jednak nie zanosi...

Sytuacja gruzińskiego napastnika uległa w Legii znacznemu pogorszeniu odkąd trenerem Legii został Henning Berg. Do tego stopnia, że wiosną często brakowało dla niego miejsca nawet na ławce rezerwowych. Norweski szkoleniowiec stawiał w ataku na... nominalnego pomocnika Miroslava Radovicia. A kiedy do zdrowia wrócił Marek Saganowski, on był pierwszym zmiennikiem wśród napastników. W hierarchii przed Dwaliszwilim był jeszcze Portugalczyk Orlando Sa.

W nowym sezonie przebić się do składu Gruzinowi jest jeszcze trudniej, bo Legia pozyskała z Zagłębia Lubin Arkadiusza Piecha. Dwaliszwili nie załapał się do kadry meczowej mistrza Polski ani razu. Dlatego zdecydował się przystać na propozycję przedwczesnego zakończenia przygody z Legią.

Wcześniej interesowały się nim kluby cypryjskie - Omonia i APOEL Nikozja. Blisko było też do przenosin do Partizana Belgrad. Teraz Dwaliszwilim interesuje się duńskie Odense. Warunek Duńczyków był jednak jeden – najpierw Gruzin musiał rozwiązać kontrakt z mis
 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz