Aktualności
 
Meksykański cudotwórca zagra w Primera Division
 
30. lipca 2014, 17:15
źródło: as.com
 
Znana jest już przyszłość bohatera reprezentacji Meksyku podczas mundialu w Brazylii. "Super Bramkarz", jak ochrzciły go światowe media po turnieju, podpisze kontrakt z hiszpańską Malagą.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćGuillermo Ochoa, po tym jak zaprezentował się podczas mundialu, przebierać w ofertach. Wszystko wskazuje na to, że Meksykanin podjął już decyzję, gdzie będzie grał w nowym sezonie. Były golkiper francuskiego Ajaccio odrzucił propozycję z kilku klubów francuskich, bo chce występować w hiszpańskiej Primera Division. W ciągu najbliższych dni ma podpisać kontrakt z Malagą.

Ochoa jest dostępny z wolnego transferu po tym jak w czerwcu wygasł jego kontrakt z Ajaccio. Spadkowicz z francuskiej ekstraklasy proponował mu co prawda przedłużenie umowy, ale meksykański bramkarz nie był zainteresowany grą na zapleczu Ligue 1.

W Maladze Ochoa nie będzie miał jednak łatwego zadania, bo musi zastąpić Willy`ego Caballero, który przeniósł się do Manchesteru City. Argentyńczyk był bardzo cenionym golkiperem nie tylko w Maladze, ale także w całej lidze hiszpańskiej. Meksykanin podczas mundialu pokazał, że ma wszelkie predyspozycje ku temu, żeby błyszczeć w każdej lidze na świecie. Ochoa może sprawić, że kibice na La Rosaleda bardzo szybko przestaną tęsknić za swoim idolem Caballero.
 
 
Słowa kluczowe: ochoa | malaga | ajaccio | caballero |
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz