Aktualności
 
Mandżukić następcą Diego Costy w Atletico!
 
10. lipca 2014, 16:14
źródło: goal.com
 
To z pewnością jeden z najbardziej spektakularnych transferów tego lata. Mario Mandżukić przeniósł się za 22 miliony euro z Bayernu Monachium do Atletico Madryt.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćChorwat podpisał z Atletico czteroletni kontrakt. W zespole mistrza Hiszpanii ma pełnić podobną rolę, co sprzedany do Chelsea Diego Costa. - Mandżukić jest dokładnie takim napastnikiem, jakiego szukaliśmy. To silny zawodnik, który dysponuje niebezpiecznym strzałem. Jego atutem jest też gra w powietrzu. Poza tym to urodzony zwycięzca, który wniesie do Atletico wiele nowej jakości – powiedział po podpisaniu kontraktu dyrektor sportowy madryckiego klubu Jose Luis Caminero.

Sam Mandżukić bardzo cieszy się, że udało mu się przenieść z Bayernu do zespołu "Los Colchoneros". - Jestem szczęśliwy, że będę mógł grać dla tego klubu. Tym bardziej, że wiem, iż Atletico ma dobrych piłkarzy i świetnego trenera. Jestem przekonany, że razem możemy zdziałać wiele pozytywnych rzeczy i wygrywać trofea. Wiem sporo o tym zespole, widziałem wiele meczów z poprzedniego sezonu i mogę powiedzieć, że bardzo mi odpowiada styl gry preferowany przez trenera Diego Simeone. Już nie mogę się doczekać, kiedy wybiegnę na boisko w stroju klubu z Madrytu – mówił chorwacki napastnik
 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz