Aktualności
 
Sandomierski wrócił do ekstraklasy
 
27. czerwca 2014, 19:33
źródło: własne
 
Bramkarz reprezentacji Polski Grzegorz Sandomierski wraca do polskiej ekstraklasy. Byly golkiper Jagiellonii Białystok będzie bronił barw Zawiszy Bydgoszcz.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćPolski bramkarz miał co prawda jeszcze dwuletni kontrakt z Genkiem, ale doszedł do porozumienia z belgijskim klubem w kwestii jego wcześniejszego rozwiązania. Do Zawiszy trafił na zasadzie wolnego transferu. Z bydgoskim klubem związał się na dwa lata. W drużynie portugalskiego trenera Jorge Paixao zastąpi Wojciecha Kaczmarka, który przez najbliższe pół roku nie będzie mógł grać z powodu poważnej kontuzji.

Sandomierski w lipcu 2011 roku przeszedł z Jagiellonii Białystok do Genku. W Belgii nie zdołał jednak wywalczyć miejsca w podstawowym składzie i był wypożyczany do innych klubów. Najpierw z powrotem do Jagiellonii, potem do Blackburn Rovers i na koniec do Dinama Zagrzeb. W żadnym z zagranicznych klubów nie zdołał jednak na dłużej przekonać do swoich umiejętności i zwykle przypadała mu rola rezerwowego. Teraz przechodzi do Zawiszy, w której dostanie szansę odbudowania formy. Bydgoski klub w nowym sezonie wystąpi w europejskich pucharach, co także nie było bez znaczenia przy podejmowaniu decyzji przez Sandomierskiego.
 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz