Aktualności
 
Legionista w Premier League?!
 
6. czerwca 2014, 16:46
źródło: sportinastorm.com
 
Skrzydłowy Legii Warszawa Michał Żyro nie może opędzić się od ofert z zagranicznych klubów. Do grona zainteresowanych transferem reprezentanta Polski dołączył Stoke City.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować„The Potters” chcą latem nieco przebudować skład swojego zespołu. Jednym z nowych piłkarzy miałby być właśnie Żyro którego na Britannia Stadium postrzegają jako gracza, który w przyszłości może przynieść klubowi wymierne korzyści finansowe w przypadku kolejnego transferu. Żeby jednak wykupić Żyrę z Legii potrzebna będzie oferta w okolicach pięciu milionów euro. A to dla Stoke sporo biorąc pod uwagę, że tak naprawdę Polak jest jeszcze zupełnie anonimowym piłkarzem na arenie międzynarodowej.

Przedstawiciel angielskiej Premier League ma jednak sporą konkurencję w staraniach o pozyskanie Żyry. Reprezentanta Polski chce także Schalke Gelsenkirchen. Niemiecki klub jest gotów zapłacić za niego cztery miliony euro. O milion mniej oferują z kolei mistrzowie Belgii - Anderlecht Bruksela. Jak jednak zadeklarował prezes Legii Bogusław Leśnodorski, warszawski klub nie musi wyprzedawać swoich najlepszych zawodników. Chyba, że ktoś złoży ofertę której naprawdę nie będzie można odrzucić.
 
 
Słowa kluczowe: zyro | legia | stoke | schalke | anderlecht | lesnodorski
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz