Aktualności
 
Miliony euro za piłkarzy Legii
 
4. czerwca 2014, 19:48
źródło: warszawa.sport.pl
 
Michał Żyro i Ondrej Duda z Legii otrzymali propozycje z zagranicznych klubów. Tego pierwszego chciałoby wykupić z Schalke Gelsenkirchen, drugiego Andrlecht Bruksela.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćŻyro był najlepszym piłkarzem Legii w rundzie wiosennej. Odkąd trenerem warszawskiego zespołu został Henning Berg, młody reprezentant Polski zmienił się nie do poznania. Z irytującego głupimi stratami gracza, stał się najlepiej asystującym piłkarzem w polskiej ekstraklasie. Do Legii dotarła właśnie oferta z Schalke, które za Żyrę jest gotowe wyłożyć cztery miliony euro. Co ciekawe, Legia jednak wcale nie zamierza sprzedawać latem jednego ze swoich najlepszych piłkarzy. Działacze nie chcą osłabiać zespołu przed eliminacjami do Ligi Mistrzów.

Podobnie sprawa wygląda w przypadku Ondreja Dudy. Jego w swoim składzie chciałby mieć Anderlecht. Mistrzowie Belgii oferują Legii trzy miliony euro, ale także w przypadku Słowaka, Legia niechętnie patrzy na możliwość jego transferu latem. Tym bardziej, że przecież ofensywny pomocnik z Koszyc dopiero zimą dołączył do warszawskiej drużyny. Działacze Legii chcą utrzymać obecny skład bez większych ubytków przynajmniej do końca udziału stołecznego zespołu w kolejnej edycji europejskich pucharów. Wszelkie decyzje transferowe mają zostać odłożone do czasu odpadnięcia Legii z rozgrywek na arenie międzynarodowej.
 
 
Słowa kluczowe: zyro | ondrej | duda | legia | schalke | anderlecht
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz