Aktualności
 
Lechia zostanie bez trenera?
 
22. maja 2014, 21:57
źródło: blackpoolgazette.co.uk
 
Wiele wskazuje na to, że przygoda Ricardo Moniza na stanowisku trenera Lechii Gdańsk potrwa bardzo krótko. Wszystko przez prezesa... angielskiego Blackpool Owena Oystona.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćMoniz jest zdaniem angielskich mediów faworytem do objęcia przed kolejnym sezonem angielskiego Blacpool. Występujący na zapleczu Premier League klub ledwo obronił się przed spadkiem w niedawno zakończonym sezonie i w przerwie letniej ma w nim dojść do prawdziwej rewolucji. Wygląda na to, że szatnię będzie „wietrzył” obecny szkoleniowiec Lechii, do którego na mecz w Gdańsku z Lechem pofatygował się prezes „Mandarynek” Owen Oyston.

Przypomnijmy, że Moniz został trenerem Lechii 27 marca tego roku. Od tej pory poprowadził gdański zespół w siedmiu meczach, z których cztery wygrał, dwa przegrał i jedno zremisował. Teoretycznie umowę z Lechią ma ważną do czerwca 2016 roku, ale jego wcześniejsze rozwiązanie wobec oferty z z angielskiej The Championship nie powinno stanowić większego problemu. Sprawa ma się wyjaśnić w ciągu najbliższego tygodnia.
 
 
Słowa kluczowe: moniz | lechia | blackpool | oyston
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz