Aktualności
 
Przez polską ekstraklasę do Premier League?
 
16. maja 2014, 10:00
źródło: tuttomercatoweb.com
 
Wisła Kraków nie przedłuży kontraktu z Gordanem Bunozą, ale Bośniak nie może narzekać na brak zainteresowania swoją osobą. Do grona klubów, które chcą wiślaka dołączył teraz angielski Sunderland.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćDla Bunozy oferta z Premier League na pewno byłaby bardzo atrakcyjna zarówno pod względem sportowym, jak i finansowym. Właśnie pieniądze zdecydowały o tym, że „Buni” nie będzie dłużej grał w zespole „Białej Gwiazdy”. Dla krakowskiego klubu jest on po prostu za drogi „w utrzymaniu”. Na mniejsze zarobki nie chciał się zgodzić z kolei Bośniak, który wie, że gdzie indziej może liczyć na lepsze warunki finansowe.

W czerwcu jego kontrakt z Wisłą wygasa i będzie mógł zmienić klub bez konieczności płacenia odstępnego. Niewykluczone, że Bośniak trafi do Sunderlandu, który buduje zespół na kolejny sezon. Działacze „Czarnych Kotów” chcą wzmocnić kadrę drużyny, żeby nie powtórzyła się sytuacja z obecnych rozgrywek, w których Sunderland niemal do samego końca musiał bronić się przed spadkiem z Premier League.
 
 
Słowa kluczowe: bunoza | wisla | krakow | sunderland | premier | league
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz