Aktualności
 
Messi dogadał się z Barceloną
 
8. maja 2014, 08:32
źródło: as.com
 
Według dziennika „As”, w przyszłym tygodniu Lionel Messi podpisze nowy kontrakt z Barceloną. Na jego mocy Argentyńczyk zostanie najlepiej opłacanym piłkarzem na świecie.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćNegocjacje pomiędzy Messim a Barceloną toczyły się od dłuższego czasu i wcale nie należały do najłatwiejszych. Kilka razy obie strony rozstawały się, delikatnie mówiąc, w kiepskich nastrojach, nie mogąc osiągnąć porozumienia. Mówiło się nawet, że Messi może opuścić kataloński klub, gdyż z nowymi władzami Barcelony jest mu po prostu nie po drodze.

Ostatecznie jednak okazało się, że obie strony potrafiły się dogadać. Messi w przyszłym tygodniu ma złożyć podpis pod nową umową z klubem z Camp Nou. Dzięki niej Argentyńczyk będzie zarabiał 22 miliony euro za sezon! To sprawi, że zostanie najlepiej opłacanym graczem na świecie.

Ciekawe, czy działacze Barcelony zgodzili się spełnić kolejne żądania Messiego, od których uzależniał podpisanie nowej umowy. Argentyński zawodnik chciał sprowadzenia na Camp Nou swojego kolegi z reprezentacji Sergio Aguero z Manchesteru City. Poza tym wstawił się za swoim przyjacielem z obecnego składu „Blaugrany” Jose Manuelem Pinto. Bramkarzowi kończy się w czerwcu umowa z Barceloną i Messi domagał się jej przedłużenia.
 
 
Słowa kluczowe: messi | barcelona | aguero | jose | manuel | pinto
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz