Aktualności
 
Jaki los czeka Wengera?
 
15. kwietnia 2014, 17:40
autor: Paweł Grabowski
źródło: własne / Goal.com
 
Arsene Wenger wciąż nie parafował nowej umowy z Arsenalem FC, choć media twierdzą, że wszystko jest już gotowe i czeka jedynie na podpis Francuza.
Na doświadczonego szkoleniowca czeka 2-letnia umowa opiewająca na 4,5 miliona euro za sezon. Pomimo doskonałych warunków Wenger wciąż zwleka z jej podpisaniem, co może się okazać dla niego zgubne, bowiem pod koniec zeszłego roku, gdy jej szczegóły zostały ustalone, „Kanonierzy” zajmowali pierwsze miejsce w tabeli, a teraz walczą o pozostanie w najlepszej czwórce.
 
Media podały także, że Wengerowi pracę zaproponował właściciel Paris Saint-Germain, który ma już dość Laurenta Blanca, który nie zdołał awansować z PSG do półfinału Ligi Mistrzów i niewykluczone, że coś faktycznie jest na rzeczy, skoro Francuz wciąż nie parafował umowy z „Kanonierami”..
 
Angielska prasa jest jednak przekonana, że władze londyńskiej drużyny wciąż chcą przedłużyć umowę z Wengerem i jeśli ten wyrazi tylko akces, to od ręki będzie mógł złożyć podpis na nowym kontrakcie, którego warunki wynegocjował już pół roku temu. Tym bardziej, że Wenger planuje już letnie transfery, a władze kluby podpisały nowe umowy z członkami sztabu szkoleniowego.
 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz