Aktualności
 
Legia chce kolejnego piłkarza Lecha!
 
6. lutego 2014, 19:27
 
Legia Warszawa ma zamiar wyciągnąć Lechowi Poznań kolejnego utalentowanego zawodnika. Tym razem, na celowniku klubu ze stolicy znalazł się Miłosz Kozak.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćKilka dni temu informowaliśmy, że 17-letnim napastnikiem interesuje się Sampdoria Genua.  Okazuje się, że włosi mają konkurencję, bo ofertę transferu Kozaka złożyła właśnie... Legia Warszawa!

- Dobry chłopak, młody ofensywny i właśnie składamy ofertę:) Kozak!:) - napisał na Twitterze prezes warszawskiego klubu Bogusław Leśnodorski. Kogo miał na myśli sternik Legii? Nie ma wątpliwości, że chodzi o młodego napastnika reprezentacji Polski U-17 i Lecha Poznań Miłosza Kozaka. Tym samym warszawski klub dołącza do wyścigu o tego piłkarza, bo wcześniej ofertę transferową złożyła Sampdoria Genua.

Kozak to jeden z najbardziej utalentowanych napastników wśród juniorów. Ma za sobą występy w reprezentacjach Polski U-15, U-16 i U-17. Jeśli Legii uda się przeprowadzić transfer Kozaka, będzie kolejnym piłkarzem Lecha po Bartoszu Bereszyńskim, który ostatnio trafił z "Kolejorza" do warszawskiej Legii.

Warto przypomnieć, że również Henrik Ojamaa zanim trafił do Legii, był jedną nogą w Lechu. Warszawski klub ubiegł jednak w ostatniej chwili poznaniaków i Estończyk ostatecznie wylądował przy Łazienkowskiej, a nie przy Bułgarskiej. Jak będzie w przypadku Kozaka? Czy Lech po raz kolejny będzie musiał przełknąć gorzką pigułkę i obserwować jak jeden z najzdolniejszych graczy "Kolejorza" przenosi się do Legii?
 
 
Słowa kluczowe: kozak | lesnodorski | ojamaa | bereszynski | legia | lech | sampdoria
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz