Aktualności
 
Legia: Jedni przyjeżdżają, inni wyjeżdżają
 
9. lutego 2011, 16:22
autor: Marek Jakubowski
źródło: Gazeta Wyborcza
 
Słoweński obrońca Dejan Kelhar prawdopodobnie zostanie piłkarzem Legii Warszawa. Zawodnik przyleciał do Hiszpanii, gdzie Legia przebywa na obozie.
Wkrótce zacznie negocjować warunki kontraktu.

Kelhar w Sevilli wylądował o 12:40 razem ze swoim menedżerem. Odebrał ich dyrektor sportowy Legii Marek Jóźwiak - Dejan przyjeżdża, aby negocjować z nami ostatnie szczegóły kontraktu - poinformował.

Kelhar trenował już z Legią podczas obozu na Cyprze. Zagrał też w sparingu z Mordovią Sarańsk. Obecnie jest piłkarzem Cercle Brugge, ale Belgowie nie będą robić problemów z jego odejściem.

Wcześniej Legia zrezygnowała z dwóch innych obrońców - Chorwata Dino Drpicia i Ghańczyka Setha Owusu. Obaj opuścili już zgrupowanie warszawskiej drużyny. Owusu zdążył jeszcze wystąpić we wtorkowym meczu sparingowym z Lokomotiwem Moskwa.

Zebrał pozytywne recenzje od trenera Macieja Skorży. - W dzisiejszym meczu zagrał młody i utalentowany obrońca Seth Owusu, który może grać na pozycji środkowego lub lewego obrońcy i dzisiaj wystąpił na obydwu. Kusi mnie podjęcie współpracy z tym piłkarzem, szczególnie w kontekście kończących się kontraktów Tomasza Kiełbowicza oraz Jakuba Wawrzyniaka - mówił szkoleniowiec Legii.


 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz