Aktualności
 
Testowania w Odrze Wodzisław ciąg dalszy
 
9. lutego 2011, 09:34
autor: Marek Jakubowski
źródło: Sport
 
Na boisku w Świerklanach wodzisławska Odra zagra mecz kontrolny z trzecioligowym Pniówkiem Pawłowice.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować
Do zespołu trenera Jarosława Skrobacza dołączył były napastnik Zagłębia Sosnowiec Tomasz Stolpa (trenuje od poniedziałku). Rozstał się natomiast z pierwszoligowcem inny napastnik Marcin Folc, który w rundzie jesiennej również był zawodnikiem klubu z Sosnowca. Z Odrą trenuje 26-letni obrońca MKS-u Kluczbork Artur Cybulski. Otrzymał zgodę swojego klubu na przejście do innej drużyny na zasadzie wypożyczenia.

Nadal ćwiczy z Odrą obrońca Ruchu Chorzów Michał Brzozowski, zaś ostatnią nową twarzą jest obrońca Adrian Marek, wcześniej związany z Zagłębiem Sosnowiec.

Wszystko wskazuje na to, że trener Jarosław Skrobacz będzie musiał szukać nowego bramkarza, ponieważ Mateusz Łobaczewski zakotwiczył w IV-ligowej Przyszłości Rogów, natomiast Michał Buchalik wyjechał z Arką Gdynia na zgrupowanie do Turcji.

- Niewykluczone, że wróci do nas Michał Chrabąszcz, który na razie trenuje z Resovią - powiedział Skrobacz. - Ponadto jestem w stałym kontakcie z Piotrem Szymiczkiem, który przymierzał się do występów w Świcie Nowy Dwór Mazowiecki, ale sprawa jego powrotu do Odry wciąż pozostaje otwarta.
 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz