Aktualności
 
Nawrocik jednym z kilku nowych w Stróżach
 
8. lutego 2011, 11:36
autor: Marek Jakubowski
źródło: Gazeta Wyborcza
 
Kolejarz Stróże wzmacnia skład przed rundą wiosenną. Kontrakty z pierwszoligowcem podpisało siedmiu nowych piłkarzy m.in Damian Nawrocik.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować
Napastnik wraz z innymi testowanymi zawodnikami podpisał kontrakt z beniaminkiem. Umowa wiąże go z klubem do końca czerwca, ale znalazła się w niej klauzula umożliwiająca przedłużenie o kolejny sezon. - Szukaliśmy napastnika. Na testach byli Marcin Folc i Abel Salami, ale Damian zaprezentował się najkorzystniej. W dodatku bardzo pasuje do naszego zespołu - uważa trener Kolejarza Marek Motyka.

W Kolejarzu zagra też Łukasz Jarosiewicz. Z klubem związał się półtorarocznym kontraktem. - Nawrocik i Jarosiewicz to piłkarze znani, ale zapomniani. Po cichu liczę, że ponownie przebiją się na salony. Klub pomoże im wyjść z cienia, a oni zapewnią mu utrzymanie - przekonuje Motyka.

Wiosną w Stróżach grać będą także Sebastian Kosiorowski, Cheikh Niane i Longinus Uwakwe (kontrakty do czerwca 2012 roku), a także Marcin Staniek i Kamil Rado (na pół roku z opcją przedłużenia o kolejny sezon). - Mamy już zamkniętą kadrę i skupiamy się na przygotowaniu do ligi - mówi prezes stróżan Bolesław Dywan.
 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz