Aktualności
 
Trzech nowych w Sandecji
 
20. lutego 2010, 13:30
autor: Marek Jakubowski
źródło: Gazeta Wyborcza
 
Sandecja Nowy Sącz pozyskała trzech nowych zawodników. Kontrakty podpisali: Grzegorz Kmiecik, Damian Zbozień oraz Łukasz Kominiak.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować
Kmiecik podpisał umowę na pół roku z opcją przedłużenia o kolejny sezon. Na dwa i pół roku z nowosądeckim zespołem związał się Damian Zbozień. Obrońca Łukasz Kominiak podpisał trzyletnią umowę. - To, czy ci piłkarze okażą się wzmocnieniami, pokaże dopiero liga - podkreśla trener Sandecji Dariusz Wójtowicz. - Muszą walczyć, bo nikt za darmo nie da im miejsca w składzie - dodaje.

25-letni Kmiecik jest wychowankiem Wisły Kraków. W Ekstraklasie rozegrał łącznie 70 meczów, zdobył 12 goli. Ostatnio reprezentował barwy austriackiego SV Wurmla.

Damian Zbozień w przeszłości grał w juniorach Sandecji. Potem trafił do Legii Warszawa. W obecnym sezonie grał w zespole Młodej Ekstraklasy Legii (16 meczów ligowych, 2 gole).

Obrońca Łukasz Kominiak występował ostatnio w Kmicie Zabierzów (15 spotkań w trzeciej lidze, 2 bramki). W poprzednim sezonie był piłkarzem drużyny Młodej Ekstraklasy Wisły Kraków.

Trwają również rozmowy związane z pozyskaniem obrońcy Tomasza Gryszuna z norweskiego Nest-Sotra Fotball oraz pomocnika Sebastiana Janika z Młodej Ekstraklasy Wisły Kraków.

W najbliższym czasie na testach mają się pojawić dwaj piłkarze z Ghany. - Środkowy obrońca i napastnik. Będziemy im się przyglądać - przyznaje Wójtowicz.
 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz